Duben 2010

Seznam SB

28. dubna 2010 v 16:04 SB

Posel Smrti 2 (Black Mirror II.)

26. dubna 2010 v 19:29 Posel Smrti I. - II.
Posel smrti II

Pokračování úspěšné české adventury, tentokrát v rukách našich německých sousedů. Příběh se odehrává v 90. letech minulého století, konkrétně 12 let po událostech v prvním díle a hlavním hrdinou je Darren Solitary, který pracuje v malém městečku Biddeford v Nové Anglii, kde se setká s Angelinou. Ta padne do oka Darrenova despotického šéfa a samozřejmě i Darrena, který však namísto milostného nadbíhání vyšetřuje podivné incidenty, jež Angelinu doprovází. Zdá se, jako by o ni stál ještě někdo třetí. Vyšetřování Darrena zavede i do vesničky Willow Creek, která je známa z prvního dílu.


Posel smrti II

Posel smrti II

Posel smrti II
Download:

Heslo:
no

Zdroje:

Hodnocení:78%

Posel Smrti 1 (Black Mirror I.)

26. dubna 2010 v 14:52 Posel Smrti I. - II.
Posel smrtiŠlechtic Samuel Gordon se vrací na panství Black Mirror, kde prožil část svého života. Po strašlivých událostech, které stihly jeho rodinu, se rozhodl natrvalo odejít. Tajemná smrt jeho dědečka ho však přinutila změnit názor. Místní detektiv je přesvědčen, že šlo o sebevraždu. Ale Gordonovi neunikne řada nesrovnalostí a vydává se na pátrání, které ho zavede k nečekané pravdě. Posel smrti je hororová detektivní adventure od českých tvůrců, která ohromuje úžasnou atmosférickou grafikou a strhujícím příběhem.


Posel smrti


Posel smrtiPosel smrti
Zdroje:

Hodnocení:87%


Ghost Pirates of Vooju Island

25. dubna 2010 v 19:37 Ghost Pirates of Vooju Island
Ghost Oirates of Vooju Island
Podle mě se jedná o adventuru s vynikající grafikou a možným dobrým dějem. Jenže je
v tom pár nevyvedených vtipů. 

Seznamte se s Ghost Pirates of Vooju Island, adventurou v nejlepším duchu Monkey Islandu. Piráti totiž tentokrát budou ti hodní. Konkrétně budete hrát za tři postavičky: kněze Papa Doca, pirátku Jane Starling a lodního kuchaře Blue Bellyho. Jak že se tři tak různá povolání dají dohromady? Bývalá žena totiž na kněze i zbylé dvě postavy uvalí zlé kouzlo, které způsobí, že jejich duchové se oddělí od těla - a společně budou tito tři muset najít cestu, jak se vrátit zpět do svých tělesných schránek.

Ghost Oirates of Vooju Island
Ghost Oirates of Vooju Island

Ghost Oirates of Vooju Islandnebo

Kombinovatelné!

Zdroje:

Hodnocení:
60%

Machinarium

24. dubna 2010 v 9:42 Machinarium

ObalGeniálně kreslená 2D adventura z prostředí robotického světa. Váš hlavní hrdina je robůtek, kterého vyhodili na skládku a nejprve se musí dát do pořádku. Pak ho čeká cesta do města Machinarium, kde to nebude mít zrovna lehké. Robotická mafie, záchrana robotí kamarádky, to vše pojaté s příjemnou nadsázkou.

Machinarium


Machinarium


Machinarium


Download:
nebo
nebo