Květen 2009

Mafia II

3. května 2009 v 19:26 Mafia
Mafia 2 je dalším pokračováním veleúspěšné české hry Mafia, která byla vydána před dlouhými sedmi lety a prodalo se jí po celém světě přes 2 miliony kusů. Příběh Vás opět zavede do 40. - 50. let minulého století. Nebudou zde chybět automobily, zbraně ani prostředí této doby. Celý příběh se bude točit okolo hlavního hrdiny jménem Vito Scalleta, který je synem Sicilských imigrantů.
Vito se spolu s jeho přítelem Joe Barbarem přidá do mafiánské rodiny, jejíž hlavou je Don DeLuca. Tímto začíná jeho nová kariéra ve jménu zločinu.
Oproti předchozímu dílu nebudou policisté tak důslední při pronásledování zločince a nebudou upjatí jenom na Vás, ale budou si všímat také okolí. Vše se bude odehrávat ve smyšleném městě Empire city.


Download:

DEMOVERZE - 10.srpna

(Vyjde 24.srpna v Severní Americe
27.srpna ve zbytku světa)Mafia I

3. května 2009 v 12:00 Mafia
Mafia je zřejmě nejlepší česká hra všech dob, což potvrdilo nejenom vysoké hodnocení po celém světě, ale hlavně velký zájem fanoušků a vysoká prodejnost. Mafia je příběhová third person akční hra kombinovaná s automobilovou akcí, kde hráč může ovládat řadu dobových vozidel. Hlavním hrdinou je Tommy Angelo a právě o jeho vzestupu a pádu i dalších dobrodružstvích v roli mafiána hra vypráví. Příběh je podáván v podobě vysoce kvalitních neherních scén presentovaných v enginu hry. Tyto sekvence se vyznačují nejenom skvělými dialogy, ale také výbornou režií a kamerou, takže se prakticky vyrovnají hranému filmu. V third person akční části hráč ovládá Tommyho a většinou má k dispozici i partnera, který je však díky své neohrabanosti a nešikovnosti lepší mrtvý než živý. Nicméně ani to neubírá této části hry na zábavnosti. K dispozici je totiž celá řada zbraní a vše se odehrává ve velmi pěně zpracovaných lokacích. Jízdní sekvence byly přijaty dosti rozporuplně. Tvůrci se totiž rozhodli držet reality a proto u všech historických vozidel zachovali jejich vlastnosti. Vozidla jsou tak těžká po stránce ovládání a navíc je většina z nich i dosti pomalá. Technická stránka hry byla ve své době naprosto špičková. O skvělo grafiku se postaral interně vinutý 3D engine a kvalitativně hůře na tom nebyl ani hudební doprovod a parádní dabing. Zkrátka a dobře, Mafia je vynikající akční titul s nesmírně zajímavým příběhem a skvělou hratelností.Download:

CD1- HellShare.com
CD2 - Hellshare.com
CD3 - HellShare.com

Zdroj:
www.recenze.webz.cz
www.wareznet.cz
www.hrej.cz