Únor 2009

Battlefield 2 Armored Fury

17. února 2009 v 11:03 Battlefield 2
Booster pack Battlefield 2: Armored Fury nabídne majitelům BF2 tři mapy situované vůbec poprvé na území USA, po nichž prý komunita hráčů dlouho volala. První mapa se jmenuje Operation Midnight Sun a její náplní je klíčová bitva o přístav Valdez na Aljašce, který se snaží čínské jednotky okupovat, aby si zajistily ropu, potažmo palivo. Druhá mapa se jmenuje Operation Harvest a jde o v ní o zastavení jednotek blízkovýchodní koalice, které si to míří přímo na Washington D.C. Třetí mapa nese název Operation Road Rage a hlavní roli v ní hrají opět jednotky MEC, respektive blízkovýchodní koalice. Ty totiž zneužívají hlavních silničních tahů, aby se rychle přesunovaly napříč územím USA a obsazovaly strategicky důležitá průmyslová centra. Kromě výše uvedených map přinese druhý booster pack 6 nových bojových vozidel a tři bojové letouny.
Download:

MegaUpload.com

Zdroj:
www.hrej.cz
www.stream.cz

Battlefield 2-Special Forces

17. února 2009 v 10:20 Battlefield 2
Battlefield 2: Special Forces je datadisk pro vojenskou akci Battlefield 2, v němž hráči dostanou možnost bojovat jako členové šesti speciálních jednotek (Navy Seals, SAS, Spetznaz, MEC Special Forces, povstalci, rebelové), k dispozici bude nové speciální vybavení i zbraně (lano s hákem, speciální granáty, brýle pro noční vidění), 7-8 zbrusu nových map s podporou pro maximálně 64 hráčů, 10 nových dopravních prostředků a další prvky.

Password:
www.gamedownload.com.br


Zdroj:
www.pc-hry.surtep.cz
www.hrej.cz
www.stream.cz

Battlefield 2 - Euro Force

17. února 2009 v 10:18 Battlefield 2
Euro Force hráčům přinese možnost využít nové jednotky evropských armád v boji proti Číňanům a blízkovýchodní koalici na nových asijských mapách. Euro Force konkrétně přinese 3 nové mapy (Operation Smoke Screen, Taraba Quarry, Great Wall), 4 nové bojové prostředky (tank Leopard 2A6, tank Challenger 2, stíhačka Eurofighter Typhoon T1, útočná helikoptéra Eurocopter Tager HAP), 7 nových zbraní (HK53A3, Famas, SA80 L85A2, SA80 L85A2 with UGL (AG-36), HK21, Benelli M4, P90, L96A1), 1 novou armádu (Evropská Unie) a 1 nové ocenění (medaile EU za speciální služby).

Download:

MegaUpload.com

Zdroj:
www.hrej.cz
www.ABCgames.cz

Battlefield 1942

17. února 2009 v 9:17 Battlefield 1942Battlefield 1942 je výtečná hra z prostředí druhé světové války. Není pojatá nějak obvzvláště reálně, což je však rozhodně její největší přínos. Ve hře si vyberete vojáka, nastavíte spawn point a bojujete. Bojovat můžete pěšky, ale i v různých bojových strojích, jako jsou tanky, OT-čka, letadla, lodě, ponorky atd. Podle vybrané mapy si vyberete stranu, za kterou chcete bojovat. Výběr je od Němců a Japonců na jedné straně a Američanů, Britů a Rusů na straně druhé. Doporučujeme si tuto výbornou hru zahrát.Battlefield 2

16. února 2009 v 21:50 Battlefield 2

Battlefield 2 je nástupcem skvělých multiplayer akcí Battlefield 1942 a Battlefield Vietnam. Hráči si budou moci vybrat za kterou ze tří stran budou bojovat, přičemž k dispozici jsou vojenské jednotky USA, Číny a nově zformované Blízkovýchodní koalice. Každá ze stran bude mít k dispozici to nejmodernější vybavení a hráč bude moci ovládat více než 30 bojových a dopravních prostředků. Hra je samozřejmě opět zaměřena primárně na multiplayer a jedné hry se bude moci zúčastnit až 100 hráčů najednou. Každé bojiště ve hře bude zaplněno mnoha zničitelnými objekty a velikost map se bude automaticky přizpůsobovat množství hráčů vdané hře. Battlefield 2 bude postaven na zbrusu nové 3D enginu s revolučním fyzikálním enginem, který všem objektům a materiálům přiřadí reálné vlastnosti.

Zdroj:www.hrej.cz
www.battlefield-2.cz
www.stream.cz